razem: 0 PLN

Tematyka

Czas powstania

Format

Kolorystyka

Komedie pomyłek

wielkość:
57,5 x 84,0 cm
czas powstania:
1968 r.
autor:
Marek Mosiński

Oryginalny polski plakat filmowy do polskiego filmu “Komedie pomyłek”. Reżyseria: Stanisław Różewicz, Jerzy Zarzycki. Projekt plakatu: MAREK MOSIŃSKI, 1968.

Komedie pomyłek

Mąż pod łóżkiem, Człowiek, który zdemoralizował Hadleyburg, Komedia pomyłek, Filmowe adaptacje opowiadań Fiodora Dostojewskiego, Marca Twaina i Henryka Sienkiewicza.

obsada: Bronisław Pawlik, Leon Niemczyk, Iga Cembrzyńska, Zdzisław Maklakiewicz, Kazimierz Opaliński, Irena Szczurowska, Roman Wilhelmi,

Marek Mosiński (1936, Warszawa – 1998, Katowice) – polski artysta specjalizujący się w grafice artystycznej, rysunku oraz plakacie. Był jednym z przedstawicieli polskiej szkoły plakatu. Studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz Katowicach na Wydziale Grafiki w pracowni Bogusława Góreckiego. W 1962 roku otrzymał dyplom z wyróżnieniem. W swej karierze artystycznej wykonał ponad 300 plakatów, które prezentował na licznych wystawach indywidulanych i zbiorowych w kraju i zagranicą. Za działalność artystyczną otrzymał odznaczenie: Złoty Krzyż Zasługi.

Stan zachowania:
bardzo dobry -
Symbol:
p-1415
 • Transport
  - 19 zł – Polska
  - 69 zł – Europa (tylko produkty bez oprawy)
  - 99 zł – pozostałe kierunki (tylko produkty bez oprawy)
 • Czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą):
  - produkty bez oprawy – 2-4 dni roboczych
  - produkty w oprawie – 4-11 dni roboczych
  - szczegóły dostawy za granicę ustalane są indywidualnie
400PLN
Opraw